Yorumlar
 • Üretim Cesaret işidir.Eray Demir20 Aralık 2013 Cuma 16:20

  Yerli Üretim duvar kağıdı varken ithal mallara hiç bakmamak lazım heleki böyle ciddi bi yatırım söz konusuysa. Keşke ithal edilen ürünlerin hepsi ülkemizde üretilebiliyor olsaydı. Seyfetullah IŞIK Beyi Kutlarım bu cesur adımı için.

 • TebriklerAli Ersöz18 Aralık 2013 Çarşamba 16:07

  Türkiyenin ilk duvar kağıdı üreticisi olduğunuz için sizi can-ı gönülden kutlarım. Bizzat kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim ki Avrupa Kalitesinin de ötesinde.Gerçekten tebrik eder Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Yorum başlığıMehmet Özaslan14 Aralık 2013 Cumartesi 11:04

  Unutulmaması gereken bir şey var ki o da Ülkemiz Üreticilerle Kalkınacaktır. Tüketici toplumdan üretici topluma geçmemiz gerekiyor. Ancak bu şekilde dünya devlerine meydan okuyabiliriz. Bu sebepten dolayıdır ki Tüm Üreticilerimizi desteklememiz gerekiyor . Yolunuz Açık olsun.

 • Yorum başlığıMurat Daşçı27 Ekim 2012 Cumartesi 18:12

  Hakkı beye katılıyorum, madem kalitesiz ve sağlıksız ,neden kendisi de getirip bu pazara sundu. Haksız rekabete kendiside katılmış. Duvar kağıdı bir moda ve moda sürekli tasarımlarla gelişir. Seyfetullah bey kendi desenlerini kendisi tasarlıyorsa yolu açık olsun, ama desen çalıp herkesin yaptığını yapıyorsa hiçbir anlamı yok. Taklit kimseyi bir yere taşımaz

 • Yorum başlığıe. hakkı özkan05 Haziran 2012 Salı 18:23

  sayın seyfetullah gülen'e fabrikası hayırlı olsun. okumus oldugum yazıda dikkatimi çeken bir konuşmada türkiye'ye uzakdoğu ülkelerinden kalitesiz ürün ithal edildiğini savunan firma nasıl olurda daha geçen seneye kadar kendininde uzak doğudan ülkeye ürün getirip sattıgını ve uzak doğudan üretim makineleri getirip ve ham maddeyi uzak dogudan aldıgını unutarak böyle bir söylemde bulunuyor dogrusu bu durm beni çok şaşırttı..

 • Toplam 5 yorum eklendi. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
» Hizmetler Haberlerine Dön